Obsługa techniczna statków powietrznych

Spółka First European Aviation Company Sp. z o.o. jako Organizacja Obsługowa PART-145 specjalizuje się w obsłudze technicznej statków powietrznych.

W naszej organizacji zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym licencjonowanych mechaników z wieloletnim doświadczeniem w pracy na różnych typach statków powietrznych. W naszych szeregach znajdują się mechanicy, którzy posiadają licencję na obsługę techniczną statków powietrznych takich jak: MD Helicopters 369 Series, Eurocopter EC135, EC130, AS332, EC 225, Robinson R22,R44, Cessna 152, Tecnam P2002, P2006T. Posiadamy szczególnie duże doświadczenie w obsłudze helikopterów MD 500.

W zależności od potrzeb zapewniamy dojazd do Klienta lub usługi pilota umożliwiające przebazowanie Państwa statku powietrznego do jednej z naszych baz obsługowych na terenie Polski lub Szwecji.

W zakresie świadczonych usług wyróżnia nas profesjonalizm, jakość i rzetelność, które osiągamy poprzez zaawansowany system planowania i współpracy (szczególnie istotny w zakresie współdziałania AMO i CAMO) oraz sprawnie funkcjonujący dział logistyki.

Spółka First Europen Aviation Company Sp. z o.o. użytkuje zarobkowo własne statki powietrzne, dzięki czemu szczególnie rozumie potrzeby swoich Klientów w zakresie terminowej obsługi technicznej, która sprawia, że statek powietrzny jest w ciągłej gotowości do lotu.

Zapraszamy wszystkich właścicieli i użytkowników statków powietrznych do współpracy w zakresie obsługi ich technicznej. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie oraz indywidualne podejście dostosowane do potrzeb Klienta.